Partnerid

TINGIMUSED SÜNNIPÄEVATUBADE BRONEERIMISEL


 

 

BRONEERINGU EEST TASUMINE

 • Sünnipäevatoa broneeringut teostades saate valida, kas tasute sünnipäevatoa ettemaksu (25 EUR) või kogu rendisumma. Rendisumma suurus sõltub renditavast sünnipäevatoast ja sünnipäeva toimumise kellaajast ja nädalapäevast. Tasudes sünnipäevatoa ettemaksu, on võimalik ülejäänud rendisumma maksta ZZZ Batuudikeskuses kohapeal kas sularahas või pangakaardiga enne sünnipäeva algust.
 • Broneerimistasu loobumise korral ei tagastata! Broneeringu kuupäeva muutmisel tuleb tasuda uuesti ettemaks 25€.
 • Renditasu on võimalik tasuda kas pangalingi kaudu või ülekandega. Pangalingi kaudu saavad tasuda SEB, SWEDBANK või NORDEA kliendid. Kliendid, kellel puuduval loetud pangad, saavad tasuda vaid ülekandega või batuudikeskuses kohapeal. Kasutades ülekande võimalust, kuvatakse ZZZ OÜ pangarekvisiidid broneeringu lõpus ning saadetakse automaatselt kliendi sisestatud e-mailile.
 • Juhul kui broneeringutasu (25€) ei laeku ülekandega tasumisel 2 kalendripäeva jooksul (48 tundi alates broneeringu teostamisest, kaasaarvatud puhkepäevad ja riiklikud pühad), kustub broneering automaatselt.
 • ZZZ Batuudikeskus ei vastuta broneeringu kustumisest tuleneda võivate kahjude eest.

 Eduka broneerimisel saadetakse broneeringu tegijale automaatselt broneeringu kinnitus sisestatud e-maili aadressile. Juhul kui e-maili (kirja) ei tule, palume   kindlasti ZZZ Batuudikeskusega koheselt ühendust võtta telefoni teel, helistades numbrile 100 1516
 

 •  Peoruumide rendihind sisaldab 15 batuudikeskuse käepaela, mis tagab peo jooksul atraktsioonide ( batuudimaastik, ronimislinnak) ja mängude ( õhuhoki, lauajalgpall, korvpallimasinad) kasutamise võimaluse ZZZ Batuudikeskuses.
 • Juhul kui sünnipäevapeol osaleb rohkem külalisi, kes soovivad hüpata batuudiväljakul ja kasutada teisi atraktsioone, tuleb osta lisapilet, mille maksumus on €3.50. Lapsevanemad, kes ise atraktsioone ei kasuta, käepaela omama ei pea.
 • Sünnipäevatoa kasutusaja pikendamine 15 min / 10 eur ( võimalik juhul kui kohe järgmine pidu ei alga)
 • Palume külastajatel kaasa võtta sisejalanõud, milleks sobivad kas võimlemissussid või kummitallaga jalanõud, mis on sileda talla või õrna mustriga. Paljajalu on ZZZ Batuudikeskuses viibimine keelatud. Ülariided on võimalik kaasa võtta sünnipäevatuppa.
 • Sünnipäevatubades on mikrolaineahi, kohvimasin ja veekeetja. Tarbitavad toidud ja joogid võivad külastajad sünnipäevatuppa ise kaasa võtta.
 • Administraatori käest saab vajadusel küsida kasutamiseks lillevaase, kausse, kandikuid, tordilabidaid, nuge ja morsikanne.
 • Sünnipäevatoast toiduga väljumine on keelatud, sest see võib kahjustada ZZZ Batuudikeskuse  vara. ZZZ Batuudikeskuse töötajal on õigus nõuda kahju täies ulatuses hüvitamist, eelkõige toiduga kahjustatud vara taastamise väärtuses.
 • ZZZ Batuudikeskus ei osuta lapsehoiu teenust, seega ei vastuta peol viibivate laste eest ega teosta laste üle mis tahes järelevalvet. Lapsed on lapsevanema või sünnipäevatoa broneerinud isiku vastutusel. Turvalisuse tagamiseks palume lapsevanematel jälgida kõigi peol viibivate laste tegevust.
 • Sünnipäevatubades ei ole lubatud kasutada tordi vulkaanküünlaid ja teisi pürotehnilisi tooteid!

 

OLEME AVATUD

E-R 15.00-21.00
L-P 11.00-21.00

E-post
info@zbatuudikeskus.ee

Aadress
ZZZ 55600 Tallinn

Telefon
+372 100 1516

5. juulist 2012 - 4. juunini 2013 aitas ZZZ OÜl põhivara soetada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm.