Partnerid

BATUUDIMAASTIK
Keskuse peamiseks atraktsiooniks on 300m2 suurune hiiglaslik batuudimaastik, mis koosneb 18 põranda- ja 12 seinabatuudist. Batuutide vahel on turvalised pehmendused. Küljebatuudid võimaldavad sooritada selliseid hüppeid, mis tavabatuudil ei ole võimalik. Hüppajate arvu ja ohutust reguleerib turvalisuse huvides batuudimeister.
 

RONIMISLINNAK
Kolmekorruseline liumägedest, labürintidest ja võimsast liutorust koosnev ronimiskeskus, kuhu mahub korraga lustima väga palju lapsi. Siin saad seigelda labürintides, ületada rippsilda, läbida takistusrada vuhiseda alla kolmest liumäest ja võimsast liutorust.

5D KINO
Kõik filmid on 3D-tehnoloogias. Kinos on 9 mugavat istekohta, mis liiguvad kuues erisuunas ja eriefektid, mis pakuvad kordumatu kinoelamuse külastajatele. Istekohad peidavad endas eriefekte mis tekitavad vibratsiooni, tuulepuhanguid, veepritsmeid, udu, elektri ja lume imitatsioone.Meie külastajad on kõik erinevate soovidega - mõni otsib põnevust ja hirmujudinaid, teine erakordset, ehmatusi või naeru.  Meie kinos on see kõik olemas. Samuti võib siin kiljuda, hõisata ja aktiivselt kaasa elada! 5D kinos on kinokülastus ainulaadne ja kordumatu!

KORVPALL
Nendel Eestis ainulaadsetel SEGA mänguautomaatidel saab pidada tuliseid korvpallilahinguid. Mäng käib aja ja täpsuse peale. Tule ja näita, kes on kõige kõvem korvikütt.
Ei sobi mängimiseks väikelastele.

ÕHUHOKI
Selles kiires mägus saab määravaks reaaktsioonikiirus ja löögiosavus. Tõukur hoitakse horisontaalselt laual ja lükatakse litrit vastase värava suunas.
Sobib mängimiseks nii lastele kui täiskasvanutele.


LAUAJALGPALL
Kogu meeskond asub käepidemete küljes, millega aitad oma mängijail palli suunata ja lüüa vastase väravasse.


VÄIKELASTEALA
Väikelasteala on mõeldud kuni 4 aastastele lastele. Saab hullata pallimeres, kiikhobustega kiikuda ja liugu lasta. Ema-isa saab samal ajal mõnusates kott-toolides istuda ja mudilase tegemisi jälgida.

OLEME AVATUD

E-R 15.00-21.00
L-P 11.00-21.00

E-post
info@zbatuudikeskus.ee

Aadress
ZZZ 55600 Tallinn

Telefon
+372 100 1516

5. juulist 2012 - 4. juunini 2013 aitas ZZZ OÜl põhivara soetada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm.